Často kladené otázky

Líšia sa generické lieky kvalitou od originálov?

Generické lieky majú identický chemický vzorec ako originály, takže majú rovnaký terapeutický účinok na telo. Kopírovaním existujúceho "receptu" farmaceutické spoločnosti neplatia veľké peniaze za patent, takže majú možnosť znížiť ceny svojich produktov. O bezpečnosti a kvalite generických liekov niet pochýb, pretože je podložená príslušnými certifikátmi, ktoré vydávajú vládne agentúry výrobcu.

Jeneric facly duplikát originálu?

Ak sa zamyslíme nad chemickým zložením oboch látok, zistíme, že v skutočnosti nie je duplicitné: "terapeutické jadro" je všeobecné a pripojené nečistoty sú odlišné. Nečistoty na proces terapeutického ovplyvňovania neposkytujú. Po skončení platnosti patentovej ochrany predáva pôvodná spoločnosť ostatným výrobcom len polotovar svojej značky. Ale tajomstvá výroby sa neotvárajú. Zatiaľ čo výrobcovia sú prenasledovaní a majú na mysli polotovar, v lekárňach sa predáva len originálny liek. Len čo sa výrobcom podarilo vytvoriť analógy - na pultoch lekární sa objavujú generiká.

Čo potrebujem vedieť o vašich prípravách?

Prípravky prispievajú k výskytu erekcie len v prítomnosti sexuálneho vzrušenia! Neužívajte viac ako jednu tabletu denne. Dodržiavajte dávkovanie a kontraindikácie.